Hurda Kobalt Fiyatları : ankarahurda.gen.tr 
Danışma Hattı : 0542 737 65 96

Hurda Kobalt

Hurda Kobalt

Atık Kategorisi : Tehlikesiz ve İnert

Atık Türü : Tehlikesiz

Atık Kodu : 1

Atık Alım Fiyatı : 12.00 TL / Kilogram


Hurda Kobalt

Hurda kobalt sert bir yapıya sahip olup, gümüş-beyaz bir renge sahiptir. Hurda kobalt geridönüşüm sürecinde çözülme ısı derecesi 1495 C (derece) ve kaynama ısı değeri 2927C(derece'dir). Kütlesel sıvı ağırlığı 7.75g / cm3 olmaktadır.

Hurda kobalt bir çok alanda kullanılmaktadır. İki yada daha fazla bileşenli toz metallerin yapıştırılmasında ve kesici takımlarda kullanılmaktadır. Ulaşım sanayii üretimi sonrası , jet türbünlerinde, gaz türbinlerinde kullanılması ardından ekonomik ömrünü tamamlaması ve kullanım dışı kalması ile hurda niteliği edinmekte olup ardından hurda kobalt hammade kazanımına yönelik tekrardan Ankara Hurda Geridönüşüm tesislerine teslim edilmekte ve ekonomiye katkı sağlanmaktadır.

Ankara Hurda Geridönüşüm olarak kobalt hurdalarına ait geridönüşüm sektöründe ayrıştırma , alım ve satım hizmetleri sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize hurda kobalt alım fiyatlarında ankara içi , yerinde teslim fiyatı veriyoruz. Eğer işletmenizde sürekli hurda kobalt oluşuyor ise seyyar konteynerlarımızı ankara il sınırları dahilinde işletmenize bırakabiliyoruz ve dolduğu zamanda servis aracı yönlendirip atıklarınızı aldırabiliyoruz.

Hurda kobalt satış süreçlerinizde oluşabilecek tüm soru ve önerileriniz için tesisimiz ile iletişim sağlayınız. Ankara Hurda olarak, Sizin ile çalışmaktan memnuniyet duyarız.


Hurda Kobalt satışlarınızda tarafımız ile aşağıda belirtilen numaralar üzerinden iletişim sağlayınız.


Gsm: 0542 737 6596
Faks: 0312 396 45 78
info@ankarahurda.gen.tr


Oto Yedek Parça


Audi Yedek Parça tedarik hizmetleri.