Hurda Nikel Fiyatları : ankarahurda.gen.tr 
Danışma Hattı : 0542 737 65 96

Hurda Nikel

Hurda Nikel

Atık Kategorisi : Tehlikesiz ve İnert

Atık Türü : Tehlikesiz

Atık Kodu : 1

Atık Alım Fiyatı : 30.00 TL / Kilogram


Hurda Nikel

Hurda Nikel oldukça sert bir yapıya sahip olup, gümüş-beyaz bir renge sahiptir. Hurda nikel geridönüşüm sürecinde çözülme ısı derecesi 1455 C (derece) ve kaynama ısı değeri 2913C(derece'dir). Kütlesel sıvı ağırlığı 7.81g / cm3 olmaktadır.

Hurda nikel bir çok alanda kullanılmaktadır. Nikelin en çok buluduğu hurda demir içerikleri paslanmaz çeliklerden oluşmaktadır. Ulaşım sanayii üretimi sonrası , uçak, vagon ve bazı ev eşyalarının ekonomik ömrünü tamamlaması ve kullanım dışı kalması ile hurda niteliği edinmekte olup ardından hurda nikel hammade kazanımına yönelik tekrardan Ankara Hurda Geridönüşüm tesislerine teslim edilmekte ve ekonomiye katkı sağlanmaktadır.

Ankara Hurda Geridönüşüm olarak nikel hurdalarına ait geridönüşüm sektöründe ayrıştırma , alım ve satım hizmetleri sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize hurda nikel alım fiyatlarında ankara içi , yerinde teslim fiyatı veriyoruz. Eğer işletmenizde sürekli hurda nikel oluşuyor ise seyyar konteynerlarımızı ankara il sınırları dahilinde işletmenize bırakabiliyoruz ve dolduğu zamanda servis aracı yönlendirip atıklarınızı aldırabiliyoruz.

Hurda nikel satış süreçlerinizde oluşabilecek tüm soru ve önerileriniz için tesisimiz ile iletişim sağlayınız. Ankara Hurda olarak, Sizin ile çalışmaktan memnuniyet duyarız.


Hurda Nikel satışlarınızda tarafımız ile aşağıda belirtilen numaralar üzerinden iletişim sağlayınız.


Gsm: 0542 737 6596
Faks: 0312 396 45 78
info@ankarahurda.gen.tr


Oto Yedek Parça


Audi Yedek Parça tedarik hizmetleri.