Hurda Çinko Fiyatları : ankarahurda.gen.tr 
Danışma Hattı : 0542 737 65 96

Hurda Çinko

Hurda Çinko

Atık Kategorisi : Tehlikesiz ve İnert

Atık Türü : Tehlikesiz

Atık Kodu : 170404

Atık Alım Fiyatı : 10.00 TL / Kilogram


Hurda Çinko

Hurda Çinko kırılgan bir metal türü olup, açık gri ve mavimsi bir renge sahiptir. Hurda çinkonun geridönüşüm sürecinde çözülme ısı derecesi 419,45 C (derece) ve kaynama ısı değeri 907C(derece'dir). Kütlesel sıvı ağırlığı 6.57g / cm3 olmaktadır.

Hurda çinko genel olarak yapı malzemelerinin ekonomik ömrünü tamamlaması ardından tesislerimize ulaştırılmaktadır. Çinko yapı malzemeleri arasında, dam kaplamaları, korozyon önleme amaçlı diğer çelik ve metallerin galvanizlenmesinde, şarj edilebilir pillerde, yapı kontrüksiyon malzemelerinde kullanılmakta olup ürünün ekonomik ömrünü tamamlaması ve kullanım dışı kalması ile hurda niteliği edinmekte olup ardından hurda çinko hammade kazanımına yönelik tekrardan Ankara Hurda Geridönüşüm tesislerine teslim edilmekte ve ekonomiye katkı sağlanmaktadır.

Ankara Hurda Geridönüşüm olarak çinko hurdalarına ait geridönüşüm sektöründe ayrıştırma , alım ve satım hizmetleri sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize hurda çinko alım fiyatlarında ankara içi , yerinde teslim fiyatı veriyoruz. Eğer işletmenizde sürekli hurda çinko oluşuyor ise seyyar konteynerlarımızı ankara il sınırları dahilinde işletmenize bırakabiliyoruz ve dolduğu zamanda servis aracı yönlendirip atıklarınızı aldırabiliyoruz.

Hurda Çinko satış süreçlerinizde oluşabilecek tüm soru ve önerileriniz için tesisimiz ile iletişim sağlayınız. Ankara Hurda olarak, Sizin ile çalışmaktan memnuniyet duyarız.


Hurda Çinko satışlarınızda tarafımız ile aşağıda belirtilen numaralar üzerinden iletişim sağlayınız.


Gsm: 0542 737 6596
Faks: 0312 396 45 78
info@ankarahurda.gen.tr


Oto Yedek Parça


Audi Yedek Parça tedarik hizmetleri.