Hurda Prinç Fiyatları : ankarahurda.gen.tr 
Danışma Hattı : 0542 737 65 96

Hurda Prinç

Hurda Prinç

Atık Kategorisi : Tehlikesiz ve İnert

Atık Türü : Tehlikesiz

Atık Kodu : 170401

Atık Alım Fiyatı : 17.50 TL / Kilogram


Hurda Prinç

Hurda Pirinç, bakır ve çinko katılarak alaşım elde edilen endüstriyel ürünlerde kullanılmaktadır. Hurda pirinç kullanılan diğer elementler, kalay, kurşun, nikel, mangan, demir, kurşun, alüminyum, arsenik, antimon, ve fosfordur. Mangan içeriğine sahip pirinç hurdalarına, tunç hurdası da denilimektedir. Aslında tunç hurdası'da bakır ve kalay karışımı bir içeriğe sahiptir.

Hurda pirinç genel olarak kapı kolları, musluk başları, ev avizeleri, aydınlatma ekipmanları ve mekanik ekipmanlarda bir kısmında kullanılmaktadır.Bahsedilen işlemler sonrası endüstriyel ürünlerde kullanılmakta olan pirinç, ürünün ekonomik ömrünü tamamlaması ve kullanım dışı kalması ile hurda niteliği edinmekte olup ardından hurda bakır, hammade kazanımına yönelik tekrardan Ankara Hurda Geridönüşüm tesislerine teslim edilebilir ve ekonomiye katkı sağlanabilir.

Ankara Hurda Geridönüşüm olarak pirinç hurdalarına ait geridönüşüm sektöründe ayrıştırma , alım ve satım hizmetleri sağlamaktayız. Pirinç alaşımlı bir metaldir türüdür bu alaşımı alüminyum ve çinko yoğunluğu oluşturur. Bu hurda türü genelde, ankara hurda alım satım piyasasında sarı olarak adlandırılır.Karışım yoğunluğuna göre, renk farklılığı gösterir: Sarı ÇİNKO, Kırmızı Çinko, 85/15, 70/30, 90/10 olarak yoğunluk nitelendirmesi gerçekleşir..

Siz değerli müşterilerimize pirinç hurdası alım fiyatlarında ankara içi en iyi yerinde teslim fiyatı veriyoruz. Eğer işletmenizde sürekli pirinç hurdası oluşuyor ise seyyar konteynerlarımız, ankara il sınırları dahilinde bırakabiliyoruz ve dolduğu zamanda servis aracı yönlendirip atıklarınızı aldırabiliyoruz.

Hurda Pirinç satış süreçlerinizde oluşabilecek tüm soru ve önerileriniz için tesisimiz ile iletişim sağlayınız. Ankara Hurda olarak, Sizin ile çalışmaktan memnuniyet duyarız.


Hurda Prinç satışlarınızda tarafımız ile aşağıda belirtilen numaralar üzerinden iletişim sağlayınız.


Gsm: 0542 737 6596
Faks: 0312 396 45 78
info@ankarahurda.gen.tr


Oto Yedek Parça


Audi Yedek Parça tedarik hizmetleri.