Hurda Bronz Fiyatları : ankarahurda.gen.tr 
Danışma Hattı : 0542 737 65 96

Hurda Bronz

Hurda Bronz

Atık Kategorisi : Tehlikesiz ve İnert

Atık Türü : Tehlikesiz

Atık Kodu : 170401

Atık Alım Fiyatı : 22.00 TL / Kilogram


Hurda Bronz

Hurda bronz bakırın önemli bir alaşımı olup, kızıl bir renge sahiptir. Hurda bronz, bakır ve %10 çinko ihtiva eden ticari pirince hurda ticari hurda bronz da denilmektedir. Hurda bronz geridönüşüm sürecinde çözülme ısı derecesi 880 C (derece) ve kaynama ısı değeri 1040C(derece'dir). Kütlesel sıvı ağırlığı 9.320g / cm3 olmaktadır.

Hurda bronz, madeni para, aksesuar, mutfak araç gereçleri. bir çok alanda kullanılmaktadır. Gümüşün yoğun olarak aksesuarlarda kullanılmaktadır. Ekonomik ömrünü tamamlaması ve kullanım dışı kalması ile hurda gümüş niteliği edinmekte olup ardından hurda gümüş hammade kazanımına yönelik tekrardan Ankara Hurda Geridönüşüm tesislerine teslim edilmekte ve ekonomiye katkı sağlanmaktadır.

Ankara Hurda Geridönüşüm olarak bronz hurdalarına ait geridönüşüm sektöründe ayrıştırma , alım ve satım hizmetleri sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize hurda bronz alım fiyatlarında ankara içi , yerinde teslim fiyatı veriyoruz. Eğer işletmenizde sürekli hurda bronz oluşuyor ise seyyar konteynerlarımızı ankara il sınırları dahilinde işletmenize bırakabiliyoruz ve dolduğu zamanda servis aracı yönlendirip atıklarınızı aldırabiliyoruz.

Hurda bronz satış süreçlerinizde oluşabilecek tüm soru ve önerileriniz için tesisimiz ile iletişim sağlayınız. Ankara Hurda olarak, Sizin ile çalışmaktan memnuniyet duyarız.


Hurda Bronz satışlarınızda tarafımız ile aşağıda belirtilen numaralar üzerinden iletişim sağlayınız.


Gsm: 0542 737 6596
Faks: 0312 396 45 78
info@ankarahurda.gen.tr


Oto Yedek Parça


Audi Yedek Parça tedarik hizmetleri.