Hurda Gümüş Fiyatları : ankarahurda.gen.tr 
Danışma Hattı : 0542 737 65 96

Hurda Gümüş

Hurda Gümüş

Atık Kategorisi : Tehlikesiz ve İnert

Atık Türü : Tehlikesiz

Atık Kodu : 160801

Atık Alım Fiyatı : 1500.00 TL / Kilogram


Hurda Gümüş

Hurda Gümüş oldukça sert bir yapıya sahip olup, beyaz parlak renge sahip değerli bir metal hurdasıdır. Hurda gümüş geridönüşüm sürecinde çözülme ısı derecesi 961,78 C (derece) ve kaynama ısı değeri 2162C(derece'dir). Kütlesel sıvı ağırlığı 9.320g / cm3 olmaktadır.

Hurda gümüş bir çok alanda kullanılmaktadır. Gümüşün yoğun olarak aksesuarlarda kullanılmaktadır. Ekonomik ömrünü tamamlaması ve kullanım dışı kalması ile hurda gümüş niteliği edinmekte olup ardından hurda gümüş hammade kazanımına yönelik tekrardan Ankara Hurda Geridönüşüm tesislerine teslim edilmekte ve ekonomiye katkı sağlanmaktadır.

Ankara Hurda Geridönüşüm olarak gümüş hurdalarına ait geridönüşüm sektöründe ayrıştırma , alım ve satım hizmetleri sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize hurda gümüş alım fiyatlarında ankara içi , yerinde teslim fiyatı veriyoruz. Eğer işletmenizde sürekli hurda gümüş oluşuyor ise seyyar konteynerlarımızı ankara il sınırları dahilinde işletmenize bırakabiliyoruz ve dolduğu zamanda servis aracı yönlendirip atıklarınızı aldırabiliyoruz.

Hurda gümüş satış süreçlerinizde oluşabilecek tüm soru ve önerileriniz için tesisimiz ile iletişim sağlayınız. Ankara Hurda olarak, Sizin ile çalışmaktan memnuniyet duyarız.


Hurda Gümüş satışlarınızda tarafımız ile aşağıda belirtilen numaralar üzerinden iletişim sağlayınız.


Gsm: 0542 737 6596
Faks: 0312 396 45 78
info@ankarahurda.gen.tr


Oto Yedek Parça


Audi Yedek Parça tedarik hizmetleri.